Dommere Skodje ses. 2016

Navn FødtTlf. nr.E-POST ADRESSEKan dømme i disse klassene   
Odd Arne Grande2701194891769976grandeoddarne@gmail.comAlle klasser
Mikal Skodjereite48022299skodjereitemikal@hotmail.com 7-er alle klasser
Dineshan Panchalingam0105200140104718Dineshan313@gmail.com11-er 16 år og yngre
Anders Brungot Sandvik0702200141387325anders-01@live.no 11-er 16 år og yngre
Simon Fylling Ødegård1308200090092175simon_skodje@hotmail.com 11-er 16 år og yngre
Henrik Fylling Ødegård1308200048271448henrik_fylling@hotmail.com 11-er 16 år og yngre
Tobias Tryggestad Skodje0808200247607840tobiasskodje@gmail.com7 er 12 år og yngre
Eirik Halleland2108200245015193eirik@halleland.info 7 er 13 år og yngre
Viktor Ulvestad Østigård0602200291768826viktoroseigard@gmail.com 7 er 12 år og yngre
Oline Opsal1311200296010070olineopsal@hotmail.com under 12 år turneringer
Jenny Floen2305200241415898Jennyfloen@hotmail.com under 12 år turneringer
Susanne Aa. Vinjevoll1503200191764894Susanne.Vinjevoll@gmail.com 7 er 14 år og yngre
Geir Ove Hammer Reite2001200197975908Geiro.hir@hotmail.com7 er 13 år og yngre
Ange Danelle Bizohera2804200240578924Danelle.biz@outlook.com7 er 12 år og yngre
Tuva Øynebråten Leite1010200241599227Tuvaol@hotmail.no 7 er 12 år og yngre
DEL MED VENNER: